Bramy drzwi garażowe

W zależności od wysokości garażu dostępne są różne rodzaje prowadzeń i sprężyn, pozwalają na dopasowanie bramy garażowej do specyfiki garażu i lepszego użytkowania. Opcje dodatkowe bramy garażowej jak klamki, przeszklenia, kratki wentylacyjne czy eleganckie elementy aluminiowe i szklane nadają bramie garażowej atrakcyjny i indywidualny wygląd. Dzięki zainstalowaniu napędu obsługa bram garażowych nie jest uciążliwa i nie wymaga wielkiego wysiłku.

Gruba warstwa izolacji termicznej solidnie chroni przed zimnem i upałem, utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia i oszczędza energię.

Bramy drzwi garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki jak drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna.
Bramy garażowe uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Bramy garażowe uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali z klasycznymi przetłoczeniami jak i stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna.

Bramy drzwi garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.
Brama garażowa segmentowa to rozwiązanie nowoczesne i praktyczne, nie zabierające miejsca przed garażem. Bogata kolorystyka czterech rodzajów paneli pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bramy garażowe segmentowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy garażowe segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej. Kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem brama garażowa segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji bramy garażowe segmentowe idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Bramy drzwi garażowe roletowe

Bramy garażowe roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.
Bramy garażowe rolowane są idealnym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza oraz braku prowadnic sufitowych, zajmuje ona minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu i nie zajmuje miejsca pod sufitem, dzięki temu, że płaszcz bramy schowany jest w estetycznej skrzynce. Rolowana brama garażowa dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Profile bramy garażowej wykonane są z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową.

Wybrane drzwi garażowe dostępne w naszej ofercie

Bramy Verdoor

Bramy Nice

Brama garażowa Nice Premium

brama garażowa Nice Premium
Segmentowa brama garażowa Nice Premium posiada szerokie przetłoczenia poziome co stanowi połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Brama garażowa segmentowa Nice Premium posiada eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, szczególnie w okleinach drewnopodobych, co do złudzenia przypomina bramę wykonaną z czytaj dalej ?

Brama garażowa Nice Classic

brama garażowa nice classic
Brama garażowa Nice Classic jest bramą segmentową górną wykonaną z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo z wąskim przetłoczeniem. Bramy Nice Classic to bramy garażowe o gładkiej strukturze powierzchni sekcji typu Silk z wąskimi przetłoczeniami poziomymi. Brama Nice Classic stanowi wyjątkowo uniwersalne czytaj dalej ?

VERDOOR Brama Bauhaus REDCROSS

VERDOOR brama garaz Bauhaus
Bramy Bauhaus REDCROSS firmy VERDOOR są ekskluzywnymi bramami garażowymi insporowanymi stylami modernizmu i minimalizmu. W bramach garażowych Bauhaus widoczne są powtarzalne formy w postaci przetłoczeń poziomych na tle gładkich lub strukturalnych powierzchni malowanych zgodnie z ideami mistrzów Bauhaus?u. Dobrane przez czytaj dalej ?

Brama segmentowa premium

brama segmentowa premium
Garażowe bramy segmentowe premium firmy Verdoor są nie tylko nowoczesnymi bramami zaprojektowanymi i wykonanymi z myślą o wymagających użytkownikach. Bramy garażowe segmentowe klasy premium posiadają wysoką trwałość oraz niezwykle szczelną konstrukcję. W bramach segmentowych premiium dostępna jest bogata kolorystyka paneli. czytaj dalej ?

Bramy garażowe z nadrukiem

brama garazowa nadruk
Drzwi garażowe dzięki nowej technologii druku UV HD pozwalają wyprodukować materiały z wiernym i bardzo dobrej jakości nadrukiem na bramie garażowej. Oferujemy unikalną technologie nadruku na bramach garażowych segmentowych w fotograficznej jakości. Zdjęcie, logo, wzór czy reklamę możemy nadrukować na czytaj dalej ?