Nice

Jesteśmy dystrybutorem firmy Nice oferującej bramy garażowe oraz automatykę do bram.

Nice

Nice

Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design ? to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Zaawansowane technologie oraz rozwiązania stosowane w systemach Nice pozwolą zaoszczędzić czas, energię oraz dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo,  a niewielki i prosty w obsłudze pilot może dać Ci pełną kontrolę nad Twoim domem.

Wieloletnie doświadczenia na rynku automatyki dla domu firmy Nice oraz coraz większe zaufanie konsumentów do marki Nice utwierdziło nas w przekonaniu, że czas wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników naszych produktów. Głównym założeniem przyjętej strategii stało się dostarczenie Klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów. Tak powstała idea wprowadzenia na rynek wysokiej klasy garażowych bram segmentowych.

Brama garażowa segmentowa stanowi wizytówkę każdego domu, dlatego jej prawidłowy wybór staje się jednym z najbardziej kluczowych elementów procesu kreowania wyglądu budynku. Nice oferuje bramy o klasycznej i ponadczasowej formie jak również rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki.

Trzy wzory przetłoczeń bram garażowych, bogata paleta kolorystyczna, kilkadziesiąt wymiarów standardowych oraz pełna swoboda w wyborze wymiarów specjalnych sprawiają, że bramy garażowe Nice idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym i możliwe są do zastosowania w niemal każdych warunkach.

Oferta Nice to bramy garażowe dostępne w wersji ręcznej jak i automatycznej, zapewniające wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Przykładowe oferowane produkty firmy Nice:

Brama garażowa Nice Premium

brama garażowa Nice Premium
Segmentowa brama garażowa Nice Premium posiada szerokie przetłoczenia poziome co stanowi połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Brama garażowa segmentowa Nice Premium posiada eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, szczególnie w okleinach drewnopodobych, co do złudzenia przypomina bramę wykonaną z czytaj dalej ?

Brama garażowa Nice Classic

brama garażowa nice classic
Brama garażowa Nice Classic jest bramą segmentową górną wykonaną z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo z wąskim przetłoczeniem. Bramy Nice Classic to bramy garażowe o gładkiej strukturze powierzchni sekcji typu Silk z wąskimi przetłoczeniami poziomymi. Brama Nice Classic stanowi wyjątkowo uniwersalne czytaj dalej ?