Brama garażowa Nice Premium

Typ produktu: Bramy garażowe, Nice

Segmentowa brama garażowa Nice Premium posiada szerokie przetłoczenia poziome co stanowi połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Brama garażowa segmentowa Nice Premium posiada eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, szczególnie w okleinach drewnopodobych, co do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna.  Brama Nice Premium jest bramą garażową segmentową idealnie komponującą się w nowoczesnej architekturze jak i klasycznym stylu.

brama garażowa Nice Premium

brama garażowa Nice Premium

Brama garażowa wysokiej jakości i w dobrej cenie

Szeroki asortyment segmentowych bram garażowych Nice pozwala na wybór najlepszego rozwiązania. Bramy garażowe segmentowe Nice  to idealne rozwiązanie w przypadku niewielkiego podjazdu lub garażu usytuowanego tuż przy ulicy. Otwierana i zamykana w pionie brama garażowa nie zabiera cennego miejsca oraz pozwala na maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej garażu. W przypadku posiadania dużego podjazdu brama garażowa segmentowa prezentuje się równie elegancko i efektownie jak i bardzo funkcjonalnie. Brama posiada możliwość sterowania automatycznego jak i ręcznego.

Konstrukcja bramy garażowej Nice zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Bramy garażowe automatyczne Nice wyróżniają się cichą i płynną pracą za sprawą zastosowanych w nich siłowników serii Spin i Shel. Specjalnie opracowany napęd bram garażowych Nice pozwala na zaoszczędzenie energii, dzięki niskiemu poziomowi pobieranej mocy, a napędy Spin posiadają dodatkowo funkcję przechodzenia w tryb uśpienia, gdy system nie jest używany. Za sprawą wbudowanego w bramę garażową oświetlenia możemy swobodnie wyjść z garażu bez korzystania z dodatkowych źródeł światła.

 

brama garażowa Nice Premium