Bramy ogrodzeniowe

Oferujemy bramy ogrodzeniowe wjazdowe przesuwne jak i bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe w bogatej gamie wzorów i kolorów. Bramy ogrodzeniowe jedno i dwuskrzydłowe są tradycyjnym rozwiązaniem bramy wjazdowej. Wykonywane są w różnych szerokościach zgodnie z życzeniem klienta. Wysokość bramy dopasowywana jest do całości ogrodzenia.

Oferujemy bramy i ogrodzenia znajdujące zastosowanie dla posesji prywatnych, osiedli mieszkaniowych, terenów sportowo – rekreacyjnych czy obiektów przemysłowych.

Bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe

Bramy skrzydłowe to uniwersalne rozwiązanie o solidnej konstrukcji dostępne w szerokiej ofercie wymiarów, w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Skrzydła bram mogą być wypełnione zarówno panelami kratowymi 2D i 3D jak i kształtownikami zamkniętymi, co pozwala na kompozycje jednolitego wyglądu ogrodzenia.

Brama ogrodzeniowa przemysłowa dwuskrzydłowa jest alternatywą dla bramy przesuwnej. Świetnie nadaje się do zamknięcia wjazdów do obiektów przemysłowych, placów, hal magazynowych i parkingów. Dzięki solidnej konstrukcji i masywnej budowie można nią zamknąć duże wjazdy.  Bramy dwuskrzydłowe wykonujemy w różnych szerokościach zgodnie z życzeniem klienta, zaś wysokość bramy dopasowywujemy do całości ogrodzenia. Na życzenie klienta do wszystkich naszych rodzajów bram montujemy automatykę (sterowanie elektryczne bramą ogrodzeniową).

Bramy ogrodzeniowe przesuwne

Nowoczesne, trwałe i komfortowe bramy ogrodzeniowe przesuwne którym niezawodne działanie bramy zapewnia konstrukcja samonośna. Konstrukcja bramy przesuwnej wykonana jest z wytrzymałych kształtowników zamkniętych, przymocowanych do profila nośnego bramy ogrodzeniowej przesuwnej. Skrzydło zamocowane jest nad wjazdem na specjalnych ułożyskowanych wózkach, dlatego w sprawnym przesuwie bramy nie przeszkadzają elementy leżące na powierzchni wjazdu takie jak śnieg czy liście.

Bramy ogrodzeniowe przesuwne dzięki swoim walorom konstrukcyjnym i estetycznym doskonale komponują się z nowoczesną architekturą obiektów przemysłowych oraz zabudowań użyteczności publicznej. Brama przesuwna samonośna, a także szynowa otwierając się poprzez przesuwanie wzdłuż ogrodzenia i nie zajmuje podjazdu, a jedynie miejsce wzdłuż linii ogrodzenia. Ma to zasadniczą zaletę, w przypadku ograniczonego miejsca na podjeździe.