GERDA

Jesteśmy dystrybutorem firmy Gerda specjalizującej się w produkcji drzwi.

Gerda

Gerda

Firma Gerda posiada w ofercie

  • Drzwi do mieszkań
  • Drzwi do domów
  • Bramy garażowe

Firma Gerda posiada ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania. Bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH). Jakość produkcji i sprzedaży gwarantowana jest przez system zarządzania jakością potwierdzony najnowszym certyfikatem IS0 9001:2008.

Firma Gerda wielokrotnie była doceniana w ramach niezależnych badań wśród klientów detalicznych i instytucjonalnych, szeregiem wyróżnień, nagród i medali za jakość, nowoczesność produktów jak i profesjonalizm sprzedaży. Od wielu lat nagradzana jest prestiżowym godłem „Laur Konsumenta”. W 2012 roku klienci, po raz czwarty z rzędu przyznali Nam Złoty Laur Klienta. W uznaniu wysokiej jakości drzwi firma została także uhonorowana złotym godłem w kategorii ?Konsumencki Lider Jakości?.

Przykładowe produkty GERDA dostępne w naszej ofercie

Drzwi zewnętrzne z doświetleniem

drzwi zewnętrzne z doświetleniem
Jednym z bardziej funkcjonalnych drzwi zewnętrznych są drzwi zewnętrzne z doświetleniem. Doświetlenie boczne lub górne stosowane w drzwiach zewnętrznych pozwala na wpuszczenie naturalnego światła słonecznego do środka pomieszczenia, co znacznie zwiększa komfort ich używania. Dodatkową zaletą jest to, że szyba czytaj dalej ?

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z panelem ozdobnym

drzwi zewnętrzne antywlamaniowe Gerda
W każdym domu niezbędnym elementem są bardzo dobre drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Oprócz zabezpieczenia antywałamaniowego w drzwiach zewnętrznych do domu czy mieszkania ważny jest wygląd. Dlatego w naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z panelem ozdobnym produkowane przez renomowaną firmę czytaj dalej ?

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe bez panelu

drzwi zewnetrzne antywlamaniowe Gerda TT
Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe przeznaczone są do montażu w ścianach zewnętrznych budynków. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe chronią przed działaniem zewnętrznych warunków klimatycznych jak temperatury, słońca, wody opadowej i wiatru. Główną cechą drzwi zewnętrznych antywłamaniowych jest odizolowanie od niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz zapewnienie czytaj dalej ?