VERDOOR

Jesteśmy dystrybutorem firmy Verdoor oferującej bramy garażowe (drzwi garażowe), bramy i ogrodzenia przemysłowe.

Verdoor

Verdoor

Marka VERDOOR powstała z pasji robienia rzeczy doskonałych. Produkty firmy Verdoor wykonane są pod katem szybkości działania, jakości i estetyce. Verdoor jest ekskluzywną marką w segmencie bram garażowych, która nie jest kojarzona z masową produkcją i sprzedażą prowadzoną przez dziesiątki przypadkowych punktów handlowych. Postawiliśmy sobie za cel zapewnić najwyższy poziom obsługi, dlatego bramy segmentowe VERDOOR są robione dokładnie pod indywidualne wymagania klienta, a dealerów marki VERDOOR wybieramy z grona rzetelnych i profesjonalnych firm, które reprezentują wysoki poziom kultury organizacyjnej.

Po blisko trzydziestu latach doświadczeń w branży bram garażowych firma Verdoor posiada unikalną technologię produkcji, dzięki której nasze bramy nawet po 20 latach wciąż działają bezawaryjnie w tysiącach zrealizowanych obiektów. Każda brama VERDOOR w ostatniej fazie produkcji jest wykańczana ręcznie aż do osiągnięcia perfekcji wykonania. Kochamy to, co robimy, dlatego każdy produkt sygnowany nazwą VERDOOR jest dziełem dobrego rzemiosła.

Przykładowe oferowane produkty firmy Verdoor:

VERDOOR Brama Bauhaus REDCROSS

VERDOOR brama garaz Bauhaus
Bramy Bauhaus REDCROSS firmy VERDOOR są ekskluzywnymi bramami garażowymi insporowanymi stylami modernizmu i minimalizmu. W bramach garażowych Bauhaus widoczne są powtarzalne formy w postaci przetłoczeń poziomych na tle gładkich lub strukturalnych powierzchni malowanych zgodnie z ideami mistrzów Bauhaus?u. Dobrane przez czytaj dalej ?

Brama segmentowa premium

brama segmentowa premium
Garażowe bramy segmentowe premium firmy Verdoor są nie tylko nowoczesnymi bramami zaprojektowanymi i wykonanymi z myślą o wymagających użytkownikach. Bramy garażowe segmentowe klasy premium posiadają wysoką trwałość oraz niezwykle szczelną konstrukcję. W bramach segmentowych premiium dostępna jest bogata kolorystyka paneli. czytaj dalej ?

Bramy garażowe z nadrukiem

brama garazowa nadruk
Drzwi garażowe dzięki nowej technologii druku UV HD pozwalają wyprodukować materiały z wiernym i bardzo dobrej jakości nadrukiem na bramie garażowej. Oferujemy unikalną technologie nadruku na bramach garażowych segmentowych w fotograficznej jakości. Zdjęcie, logo, wzór czy reklamę możemy nadrukować na czytaj dalej ?

Bramy drzwi garażowe Verdoor

brama garaz verdoor
Marka VERDOOR jest synonimem piękna i ponadczasowej elegancji. Proste i oszczędne w wyrazie wzornictwo. Piękne wzornictwo inspirowane naturalnymi materiałami i modernistycznym designem Mocna konstrukcja szkieletowa w oparciu o górne i dolne kształtowniki aluminiowe oraz sekcje zawiasów środkowych rozmieszczane co 120 czytaj dalej ?