Bramy garażowe z nadrukiem

Typ produktu: Bramy garażowe, Verdoor

Drzwi garażowe dzięki nowej technologii druku UV HD pozwalają wyprodukować materiały z wiernym i bardzo dobrej jakości nadrukiem na bramie garażowej. Oferujemy unikalną technologie nadruku na bramach garażowych segmentowych w fotograficznej jakości. Zdjęcie, logo, wzór czy reklamę możemy nadrukować na całą powierzchnie bramy garażowej w technologii UV HD.

Atrakcyjny i wyróżniający się wygląd nie tylko bramy garażowej staje się dziś ważnym elementem w absolutnie każdej kategorii produktów. Najlepszy przykład to bramy garażowe, które obecnie powinny już nie tylko spójnie komponować się z architekturą budynku, ale też same w sobie stanowić dyskretną ozdobę domu lub bardzo eleganckie wyróżnienie.

Bramy garażowe z nadrukiem UV w jakości HD

Cieszymy się, ze możemy Państwu  zaoferować  bramy garażowe z możliwością dokonania dowolnego nadruku na ich powierzchni. Współpracujemy z producentem dysponującym najnowocześniejszą na świecie maszyną drukującą UV HD, która umożliwia nanoszenie zdjęcia o najwyższej jakości na powierzchnię produkowanych segmentowych bram garażowych (drzwi garażowych).

Już teraz mogą Państwo składać zamówienia na bramy garażowe z nadrukiem VERDOOR MyConcept z naniesionym na bramę garażową nadrukiem w jakości HD. Wystarczy przesłać plik z dowolnym zdjęciem, logiem, bannerem czy hasłem reklamowym i w ciągu kilku dni otrzymacie Państwo najwyższej jakości bramę garażową VERDOOR MyConcept z wybranym przez Was obrazem jako nadrukiem na tej bramie garażowej.

Nadruk UV w jakości HD nowością w segmencie bram garażowych

Możliwość wydrukowania dowolnego zdjęcia na całej płaszczyźnie bramy garażowej w bardzo wysokiej jakości jest nowością w segmencie bram garażowych. Dzięki maszynie drukującej w wysokiej rozdzielczości, na bramę można nanieść np. fotografie ulubionych roślin czy też uczynić z bramy dzieło sztuki, reprodukując na jej powierzchni obraz. Zawsze istnieje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu bramie garażowej przez usunięcia nadrukowanego zdjęcia lub naniesienie nowego zdjęcia (kolejnego zdjęcia) na bramę garażową. Cena nadruku na bramie porównywalna jest do kosztów standardowego malowania bramy garażowej.

Wprowadzane zmiany wymuszone zostały na producentach bram garażowych przez klientów, dla których estetyka garażu (drzwi garażowych) zaczyna być tak samo ważna jak wygląd salonu lub kuchni. Do przeszłości należą domy, w których garaż pełnił funkcje magazynu rzeczy niepotrzebnych. Dziś garaż jest miejscem postoju luksusowych samochodów. Czysty garaż, widny i ogrzewany garaż z atrakcyjną bramą garażową. Klienci poszukują bram garażowych, które będą się dobrze prezentowały zarówno z zewnątrz jak i w środku garażu.

Jakość i trwałość nadruku na bramie garażowej

Nadrukować w wysokiej rozdzielczości HD i trwałości zapewnionej dzięki technologii UV możliwy jest do wykonania na każdej powierzchni paneli bramy garażowej, czy to gładkiej czy woodgrain. Nadrukowane zdjęcie, logo, banner czy nazwa firmy będzie odporne na promienie UV. Powłoka nadruku jest odporna na zadrapania tak samo jak tradycyjne powłoki lakierowane.

brama garażowa z nadrukiem

brama garażowa z nadrukiem

brama garazowa nadruk