Parapety renowacyjne nakładka

Typ produktu: Parapety wewnętrzne

W budownictwie możemy spotkać jeszcze parapety wewnętrzne starego typu, niekiedy zniszczone lastrykowe, betonowe czy nawet drewniane parapety. Szybkim i tanim sposobem renowacji parapetu wewnętrznego jest użycie nakładki renowacyjnej. Parapet renowacyjny przeznaczony jest do montażu na istniejących parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych itp. Wykończenie okna za pomocą nakładki parapetowej pozwala na zaoszczędzenie nie tylko czasu podczas montażu ale również nakładów finansowych. Duży wybór kolorów pozwala na idealne dopasowanie nakładki parapetowej do każdego typu okna.

Parapety renowacyjne nakładka zalety

  • Profil parapetu wewnętrznego renowacyjnego wykonany jest z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną.
  • Dostępna szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do potrzeb.
  • Parapet renowacyjny przeznaczony jest do montażu na starych parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych itp. Po zamontowaniu za pomocą kleju montażowego, tworzy ze starym parapetem spójną całość nadając mu nowy estetyczny wygląd.
  • Duży wybór szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu to cechy, które czynią parapet renowacyjny wyjątkowym.
Kolorystyka parapety renowacyjne nakladka

Kolorystyka parapety renowacyjne nakladka

parapety renowacyjne nakładka