Drzwi zewnętrzne Favorit

Typ produktu: Drzwi zewnętrzne, Stolpaw

Głównym materiałem stosowanym do wykonania drzwi zewnętrznych Favorit jest Dąb.  Drzwi zewnętrzne wykonane są w systemie przylgowym z zastosowaną uszczelka w skrzydle oraz futrynie drzwi zewnętrznych.  Konstrukcja wewnętrzna skrzydła drzwi zewnętrznych to kratownica drewniana wypełniona pianką poliuretanową o grubości 64 mm. Rama drzwi zewnętrznych Favorit wzmocniona jest stalowym profilem „C” o wymiarach 40 mm x 20 mm.  Poszycie zewnętrzne skrzydła drzwi wykonane jest z wodoodpornej sklejki dębowej. Dla większego bezpieczeństwa drzwi zewnętrzne wyposażone są w wręg przeciwwyważeniowy.

Drzwi zewnętrzne Favorit są czterokrotne malowanie metodą hydrodynamiczną farbami wodorozcieńczalnymi transparentnymi w celu zapewnienia długiego użytkowania drzwi z zachowaniem odporności koloru na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Drzwi zewnętrzne Favorit dostosowane do potrzeb

Drzwi zewnętrzne Favorit posiadają możliwość otwieranie na zewnątrz lub do wewnątrz. Produkowane są w typowych wymiarach, ale możliwe jest zamówienie i wykonanie drzwi w dowolnych podanym przez klienta wymiarze.

Parametry drzwi zewnętrznych Favorit:

  • Norma wykonania: PN-EN 14351-1+A1:2010
  • Deklaracja zgodności EC: nr 5/2011
  • Współczynnik przenikalności cieplnej drzwi k: 1,0 W/mkw
  • Gwarancja: 2 lata

drzwi zewnetrzne favorit